Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.



 
AcasaPortalCăutareUltimele imaginiÎnregistrareConectare

 

 IU a lansat un promo video special pentru "Real Fantasy"

In jos 
AutorMesaj
Hyorin
Admin
Admin
Hyorin


Mesaje : 1405
Reputatie : 5
Data de inscriere : 25/04/2011
Varsta : 27
Localizare : Siret

IU a lansat un promo video special pentru "Real Fantasy" Empty
MesajSubiect: IU a lansat un promo video special pentru "Real Fantasy"   IU a lansat un promo video special pentru "Real Fantasy" I_icon_minitimeSam Mai 12, 2012 11:29 am

IU a lansat un promo video special pentru "Real Fantasy" 550bcf7280cdd43d5604bd062f882e2e_large
Azi , pe data de 17 aprilie , IU a lansat un filmulet promo special pentru primul ei concert solo , "Real Fantasy" . " Acesta este primul ei concert solo la patru ani dupa debut.



Traducere video :
"Buna tuturor, am primul meu concert solo in patru ani de cariera . Woo~ !! Primul meu concert solo , intitulat "Real Fantasy " , va incepe in Seul pe 2 si pe 3 si va continua in alte cinci orase. Sunt foarte fericita si il astept cu nerabdare si eu,Voi prezenta o parte din mine care nu a fost dezvaluita la tv , si am pregatit , de asemenea,
o varietate de segmente , potrivite pentru toate grupele de varste - deci va rog sa-l asteptati cu nerabdare si fiti siguri ca veniti sa va jucati ! Multumesc!
Sursa:Hearter.Ro
Sus In jos
https://seriale-coreene.forumgratuit.ro/
 
IU a lansat un promo video special pentru "Real Fantasy"
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Big Bang a realizat MV-ul pentru Monster
» Concept photo pentru noul album al lui IU
» Lee Hyori si Lee Sang Soon poze pentru nunta
» Betisoare pentru mancat – reguli de folosire si ritualuri
» [ 03.03.2012 ] Nana pentru Tokyo Girls Collection

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
 :: Muzica coreeana :: K-Pop :: IU-
Mergi direct la: